Goedkoop slabbetjes bedrukken kan bij PixDigi!

Een origineel cadeau voor een pasgeborene? Een verjaardagscadeautje voor een baby? Een slabbetje is een nuttig en fijn cadeau, want je gebruikt het minstens twee keer per dag. Dus waarom zou je het niet wat opfleuren, door er bijvoorbeeld een naam of een foto op te laten bedrukken? Je kunt oneindig veel creaties bij bedenken: een foto van het kindje zelf, zijn favoriete teddybeer, een foto van de ouders, een foto van het gezinnetje… Het leuke is dat jij kan kiezen. Babykleding bedrukken is in en het is allemaal mogelijk bij Pixdigi.be!

Hoe werkt het?

Het is bijzonder simpel. Ga naar Pixdigi.be, klik op cadeaus, kies voor textiel en klik dan op “slabbetje” (zie foto hieronder).

Pixdigi

Vervolgens zal je alle specificaties zien. Hieronder heb ik deze even samengevat:

  • de te bedrukken ruimte van het slabbetje bedraagt 18 x 12 cm
  • de aanbevolen resolutie van een foto is 1054 x 702 pixels
  • Het materiaal waaruit de slabbetjes vervaardigd zijn: 100% wol, wasbaar bij 30°, wit
  • De afmetingen: 24,5 x 30,5 cm
  • Het slabbetje zelf is wit met gele rand
  • De levertijd bedraagt ongeveer 7 werkdagen

Indien je klikt op ”NU BESTELLEN”, dan kan je je foto zelf uploaden naar de website en dan krijg je meteen een voorbeeld te zien van hoe het bedrukte slabbetje eruit zal zien. Pixdigi geeft ook een indicatie van de kwaliteit (hiermee houden ze rekening met de kwaliteit van je foto)

Is het bedrukken van slabbetjes goedkoop?

Wel, het is natuurlijk niet gratis. Bij Pixdigi kan je al een slabbetje laten bedrukken vanaf € 10,99. Dit is exclusief verwerkings- en transportkosten. Ik heb even de test gedaan en ik heb zelf een foto geüpload. Na het uploaden moet je de foto verslepen naar het kader op het slabbetje (sleep de foto niet helemaal in het kadr, zorg dat je er nog een beetje naast zit anders lukt het niet!) Vervolgens heb ik doorgeklikt en op het  einde van de bestelling kost het slabbetje € 15,98, dit is wel inclusief verzending. Die prijs valt dus heel goed mee voor zo’n cadeau waar je heel lang plezier zal aan beleven!

Kortingscode Pixdigi

Goed om te weten: tot en met 30 juni 2011 geeft PixDigi maar liefst 20% korting op alle fotoproducten, dus ook de slabbetjes. Gebruik hiervoor bij het bestelproces de kortingscode PIX20ALL

Indien je dus van plan bent om ook goedkoop je eigen slabbetje te personaliseren met een naam of een foto, dan raad ik je zeker aan om eens te gaan kijken bij PixDigi.be!